↓ tech45-011-het-bolletje-op-de-trein.mp3
Tags bij deze aflevering
Bill Gates -
DVB-T -
EU -
Foursquare -
Google -
Google Buzz -
Microsoft -
TaskPaper -
Under The Dome -
Windows Phone 7
Gastheer
Panel
Onderwerpen
Tips
- Cindy had het even over de DIGIT MF4T decoder van Technisat waarmee ze nu via DVB-T zonder kabelaansluiting alsnog TV kan kijken. Je kan er meer over lezen in haar DVB-T blogpost.
- Als lichte serieuze Apple Fanboy was Stefaan deze week onder de indruk van de speech die Bill Gates gaf op TED2010. Bill Gates had het over energie in zijn ‘Innovating to Zero’ speech. Best interessant om te zien dat Bill erg nobele plannen heeft nu hij het roer bij Microsoft niet meer in handen heeft. Je kan het filmpje bekijken op TED Talks : Bill Gates : Innovating to Zero.
- Marco houdt van simpele todo-lijstjes en bracht ons TaskPaper, een iPhone en MacOS applicatie van Hog Bay Software.
- De tip van Jan is Qik, een videoservice voor mobiele telefoons waarmee je live videobeelden kan streamen, nu ook beschikbaar voor de iPhone. In tegenstelling tot wat het panel dacht, helaas voor de iPhone niet gratis.
- De tip van Maarten is een boek: Under the Dome van Stephen King. Bekijk de boek-trailer via YouTube. De tweede tip van Maarten was Glitch, een MMO die volledig in de browser gespeeld zal kunnen worden. Het spel is voorlopig nog in een private bèta en zal eind 2010 beschikbaar zijn.
Feedback
Het Tech45 team apprecieert alle feedback die ingestuurd wordt. Heb je dus opmerkingen, reacties of suggesties, dan zijn deze altijd welkom op reactie@tech45.eu. Ook audio-reacties in .mp3-formaat zijn altijd welkom! Items voor de volgende aflevering kunnen gemarkeerd worden in Delicious met de tag ‘tech45-012‘.
Deze aflevering van de podcast kan je downloaden via deze link, rechtstreeks beluisteren via de onderstaande player, of gewoon gratis abonneren via iTunes.
De foto bij deze aflevering is van Ciccio Pizzettaro (licentie : Creative Commons – Attribution-noncommercial-Share Alike 2.0 Generic).
Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.